Vizyon

Mevzuat uyum alanında ulusal ve uluslararası referans merkezi olmak

Misyon

Mevzuat uyum çalışmalarının niteliğini ve etkinliğini yükseltecek sürdürülebilir ürünler, hizmetler ve projeler geliştirerek bu alanda kapsayıcı liderlik yapmak

Akıllı Sözleşmeler – Geçerliliği ve Kullanım Alanları Bakımından Mevzuata Uyumu

8 Kas

Akıllı Sözleşmeler – Geçerliliği ve Kullanım Alanları Bakımından Mevzuata Uyumu


Webinarın Amacı: Sağladığı kolaylıklar ve faydalarının yanı sıra sürekli gelişim ve değişim gösteren sistemi ile birçok sektörü derinden etkileyen akıllı sözleşmelerin geçerlilik koşulları, kullanım alanları ve mevzuata uyumu ilgililerle paylaşılacaktır.

Webinar Hedef Kitlesi: Şirket, banka, aracı kurum, kripto varlık hizmet sağlayıcıları ve diğer finansal kuruluşların başta dijital sözleşmeler birimlerinde çalışanlar olmak üzere üst yönetimleri, akıllı sözleşmelere ilgi duyanlar, sermaye piyasası ve bankacılık mevzuatına tabi kuruluşların mevzuat uyum çalışanları, iç kontrol, risk yönetimi, iç denetim ve hukuk birimleri çalışanları, diğer çalışanlar ve konuya ilgi duyanlar.

Webinar Başlıkları:

  • Akıllı Sözleşmelerin Geçerlilik Koşulları
  • Akıllı Sözleşmelerin Kullanım Alanları
  • Akıllı Sözleşmelerin Mevzuat Uyum Kapsamında Değerlendirilmesi
  • Soru Cevap ve Genel Değerlendirme

Tarihi: 15 Kasım 2022 Salı Saat 12:30-13:30 arası çevirim içi.

Webinar Ücreti: Webinar ücretsizdir.

Webinar Yöneticileri: Webinar, Doç. Dr. Pınar Çağlayan Aksoy (İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi Medeni Hukuk Anabilim Dalı Öğretim Üyesi) ve Av. İrem Cumalı tarafından verilecektir.

Etkinliğimiz tamamlanmış olup katılımınız için teşekkür ederiz.