Vizyon

Mevzuat uyum alanında ulusal ve uluslararası referans merkezi olmak

Misyon

Mevzuat uyum çalışmalarının niteliğini ve etkinliğini yükseltecek sürdürülebilir ürünler, hizmetler ve projeler geliştirerek bu alanda kapsayıcı liderlik yapmak

Gelişen Sermaye Piyasası Mevzuatı ve Kripto Varlıklar Webinarı

2 Haz

Gelişen Sermaye Piyasası Mevzuatı ve Kripto Varlıklar Webinarı

Webinarın Amacı: Sürekli gelişen sermaye piyasası mevzuatındaki son değişiklikler ve kripto varlıklar hakkında önümüzdeki dönemde gerçekleşmesi beklenebilecek düzenlemeler hakkında bilgi paylaşımı yapmak.

Webinar Hedef Kitlesi: Şirket, banka, aracı kurum, kripto varlık hizmet sağlayıcıları ve diğer finansal kuruluşların üst yönetimleri, kripto varlıklara ilgi duyanlar, özellikle sermaye piyasası mevzuatına tabi kuruluşların mevzuat uyum çalışanları, iç kontrol, risk yönetimi, iç denetim ve hukuk birimleri çalışanları, diğer çalışanlar ve konuya ilgi duyanlar..

Webinar Başlıkları:                                                                                    

  • Mevzuat Değişiklikleri: 2021 yılı ve 2022 yılının ilk yarısındaki önemli mevzuat değişiklikleri uygulamadan örneklerle birlikte değerlendirilecektir.
  • Beklenen Düzenlemeler: Kripto Varlıklar

Tarihi: 9 Haziran 2022 Perşembe Saat 12:30-13:30 Çevrim içi zoom etkinliği.

Webinar Ücreti: Webinar ücretsizdir.

Webinar Yöneticileri: Webinar Av. Yalçın Özge Okat (Okat Law, Partner, Eski SPK Başuzmanı) tarafından verilecektir. Webinarın moderatörlüğü ise e Av. İrem Cumalı tarafından gerçekleştirilecektir.

Etkinliğimiz tamamlanmış olup katılımınız için teşekkür ederiz.