Vizyon

Mevzuat uyum alanında ulusal ve uluslararası referans merkezi olmak

Misyon

Mevzuat uyum çalışmalarının niteliğini ve etkinliğini yükseltecek sürdürülebilir ürünler, hizmetler ve projeler geliştirerek bu alanda kapsayıcı liderlik yapmak

III. Mevzuat Uyum Konferansı 8 Aralık 2023 tarihinde gerçekleştirilecek

15 Kas

III. Mevzuat Uyum Konferansı 8 Aralık 2023 tarihinde gerçekleştirilecek

Derneğimiz tarafından düzenlenen III. Mevzuat Uyum Konferansı (Compliance Conference) 8 Aralık 2023 tarihinde 09.30-17.00 saatleri arasında “Geleceği Şekillendiren Düzenlemeler ve Mevzuat Uyum” temasıyla Büyükdere Caddesi Yapı Kredi Plaza Levent / İstanbul adresindeki Yapı Kredi Genel Müdürlük Konferans Salonu’nda kamu kurumu ve düzenleyici otorite temsilcilerinin de katılımıyla gerçekleştirilecektir.

Aidat borcu bulunmayan Mevzuat Uyum Derneği üyeleri aşağıdaki formu doldurarak konferansa ücretsiz olarak katılabilecektir. Aidat borcu bulunan üyelerimiz Derneğimizin Yapı Kredi Bankası Merkez Plaza Şubesi’nde bulunan TR32 0006 7010 0000 0074 4462 46 no’lu hesabına ödeme yapmaları durumunda konferansa ücretsiz katılabilirler. Aidat borcunuzu öğrenmek için uyelik@mevzuatuyum.org mail adresimizden bilgi talep edebilirsiniz.

Kasım ayı sonuna kadar üyelik başvurusu yapan ve üyeliği onaylananlar da konferansımıza ücretsiz olarak katılma imkanına sahip olacaklardır. Başvuruları onaylanan yeni üyelerimizden 200 TL tutarındaki giriş ücreti talep edilecek olup yeni üyelerimiz 2024 yılından itibaren yıllık aidat ödemeye başlayacaklardır. Yalnızca 200 TL ödeme avantajıyla üye olabilmek ve konferansa ücretsiz katılabilmek için üyelik taleplerinizi uyelik@mevzuatuyum.org mail adresimize iletebilirsiniz. Talep edilen belgeler sizlerle paylaşılacak ve mevzuat gereği gerekli olan süreçler işletilerek talebiniz değerlendirilecektir.

Üyemiz olmayanların konferansa katılım ücreti KDV dahil 1.200 TL’dir. Katılım ücretlerinin Mevzuat Uyum Derneği İktisadi İşletmesi’nin TR05 0006 7010 0000 0031 5655 54 no’lu hesabına katılımcı ad-soyad açıklaması ile ödenmesi gerekmektedir.

III. Mevzuat Uyum Konferansı’na katılım için aşağıdaki bilgilerin doldurularak kayıt olunması gerekmektedir.

III. Mevzuat Uyum Konferansı

Saygılarımızla.

Mevzuat Uyum Derneği

Konferansımız gerçekleştirilmiş olup ilgi ve katılımınız için teşekkür ederiz.