Vizyon

Mevzuat uyum alanında ulusal ve uluslararası referans merkezi olmak

Misyon

Mevzuat uyum çalışmalarının niteliğini ve etkinliğini yükseltecek sürdürülebilir ürünler, hizmetler ve projeler geliştirerek bu alanda kapsayıcı liderlik yapmak

Mevzuat Uyum Derneği 1 Yaşında

9 Eyl

Mevzuat Uyum Derneği 1 Yaşında

Mevzuat uyum alanında ulusal ve uluslararası referans merkezi olmak vizyonuyla faaliyet gösteren ve 9 Eylül 2020 tarihinde resmi olarak faaliyetine başlayan Mevzuat Uyum Derneği (Compliance Association) kuruluşunun 1. yıldönümünü kutluyor. 22 kurucu üye tarafından kurulan Derneğimiz bu kısa sürede hızla artan üye sayısı ile büyük bir aile haline geldi.

Derneğimiz giderek güçlenen kurumsal altyapısı, değerleri, gelişen ve çeşitlenen faaliyetleriyle mevzuat uyum fonksiyonunun, mesleğimizin ve meslektaşlarımızın gelişmesine katkı sağlamaya gayret ediyor. Düzenlediğimiz etkinliklere pek çok sektörden çalışanlar ilgi gösteriyor, katılıyor. Çalışma gruplarında birçok üyemiz Derneğimize ve mesleğimize gönüllü olarak ve özveriyle hizmet ediyor, katkı sağlıyor, değer üretiyor.

Derneğimizin 1. yaşını kutluyor, başarılı nice yaşlar diliyor, Derneğimizin kurullarında ve çalışma gruplarında gönüllü ve özverili olarak görev yapan üyelerimize, etkinliklerimize katılan katılımcılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla
Mevzuat Uyum Derneği
Yönetim Kurulu