Vizyon

Mevzuat uyum alanında ulusal ve uluslararası referans merkezi olmak

Misyon

Mevzuat uyum çalışmalarının niteliğini ve etkinliğini yükseltecek sürdürülebilir ürünler, hizmetler ve projeler geliştirerek bu alanda kapsayıcı liderlik yapmak

Mevzuat Uyum Derneği 3 Yaşında!

9 Eyl

Mevzuat Uyum Derneği 3 Yaşında!

Sevgili Üyelerimiz ve Dostlarımız,

9 Eylül 2023 tarihi, derneğimizin resmi olarak faaliyete geçmesinin üçüncü yıl dönümü.

Mevzuat uyum alanında referans merkezi olmak vizyonuyla kurularak üç yıl önce bugün faaliyete başlayan Mevzuat Uyum Derneği (Compliance Association), “Mevzuat uyum çalışmalarının niteliğini ve etkinliğini yükseltecek ürünler, hizmetler ve projeler geliştirerek bu alanda kapsayıcı liderlik yapmak” misyonu ile ilk günkü heyecanla faaliyetlerini sürdürüyor.

Bu üç yıl içinde, Derneğimizin üye sayısı hızla arttı ve artmaya devam ediyor. Konferans, seminer, webinar gibi etkinliklerle mevzuat uyum fonksiyonunun, mesleğin ve meslektaşların gelişimine yönelik projeler, ürünler ve hizmetler geliştirdik. Düzenlediğimiz etkinlikler büyük ilgi gördü. Derneğimiz bilinen ve geniş kabul gören bir sivil toplum örgütü haline geldi.

Bu üç yıllık süre zarfında, en büyük gücümüz, Derneğimizi bir arada tutan ve başarıya ulaşmamızı sağlayan gönüllü üyelerimiz oldu. Bu özel günde, derneğimizin kurullarında ve çalışma gruplarında gönüllü olarak görev alan üyelerimize, etkinliklerimize katılan tüm katılımcılara, konuşmacılarımıza, destek sağlayan düzenleyici otoritelere, sponsorlara ve herkese derin teşekkürlerimizi sunarız. Sizler olmadan bu başarılar mümkün olmazdı. Sizin verdiğiniz güçle çabalarımızı kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz.

Derneğimizin 3. yaşını kutluyor, daha nice yaşları ve başarıları hep birlikte kutlamayı diliyoruz.

Saygılarımızla,

Mevzuat Uyum Derneği