Vizyon

Mevzuat uyum alanında ulusal ve uluslararası referans merkezi olmak

Misyon

Mevzuat uyum çalışmalarının niteliğini ve etkinliğini yükseltecek sürdürülebilir ürünler, hizmetler ve projeler geliştirerek bu alanda kapsayıcı liderlik yapmak

Mevzuat Uyum Derneği İktisadi İşletmesi Faaliyete Geçti

12 Ara

Mevzuat Uyum Derneği İktisadi İşletmesi Faaliyete Geçti

Derneğimizin amaçlarına ulaşması için gelir sağlayıcı projeler geliştirmek ve uygulamak amacıyla iktisadi işletme kurulmasına yönelik Olağanüstü Genel Kurul toplantısı 18 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilmiş ve Derneğimize bağlı iktisadi işletme kurulması genel kurul tarafından oy birliği ile kabul edilmişti.

Bu kapsamda iktisadi işletme kurulmasına yönelik süreçler Yönetim Kurulu tarafından tamamlanarak iktisadi işletme kuruluşu gerçekleştirildi.

Mevzuat Uyum Derneği İktisadi İşletmesi’nin kuruluşu T.C. İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü tarafından 12 Aralık 2022 tarihinde tescil edildi ve aynı gün Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi’nde yayımlandı.

Mevzuat Uyum Derneği İktisadi İşletmesi; Derneğimiz tüzüğünde yer alan faaliyetler ve çalışma konularına uygun olarak seminer, toplantı, panel, eğitim, konferans, sertifikasyon programları gibi hususlarda faaliyette bulunacak.