Vizyon

Mevzuat uyum alanında ulusal ve uluslararası referans merkezi olmak

Misyon

Mevzuat uyum çalışmalarının niteliğini ve etkinliğini yükseltecek sürdürülebilir ürünler, hizmetler ve projeler geliştirerek bu alanda kapsayıcı liderlik yapmak

II. Mevzuat Uyum Konferansı 14 Aralıkta Gerçekleştirilecek

30 Kas

II. Mevzuat Uyum Konferansı 14 Aralıkta Gerçekleştirilecek

Derneğimiz tarafından düzenlenen II. Mevzuat Uyum Konferansı (Compliance Conference) 14 Aralık 2022 tarihinde 09.30-17.30 saatleri arasında “Düzenlemelerin Dönüştürücü Gücü ve Mevzuat Uyumun Katalizör Rolü” temasıyla Büyükdere Cad. No: 110 Esentepe-Şişli/İstanbul adresindeki Türkiye Sigorta A.Ş. Konferans Salonu’nda fiziksel ortamda gerçekleştirilecektir.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) Başkanı Sayın Mehmet Ali Akben, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Sayın İbrahim Ömer Gönül, Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurulu (SEDDK) Başkanı Sayın Mehmet Akif Eroğlu, Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Başkanı ve Türkiye Sigorta Genel Müdürü Sayın Atilla Benli ve Mevzuat Uyum Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gürdoğan Yurtsever’in açılış konuşmalarıyla başlayacak konferans programı aşağıda yer almaktadır.

Konferansa katılım salon kapasitesi ile sınırlıdır. Kayıtlar başvuru sırasına göre alınacaktır.

Konferans katılım koşulları ve kayıt ücreti bilgilerine program üzerinden ulaşılabilir. Katılım için aşağıdaki form doldurularak başvuruda bulunulabilir.

II. Mevzuat Uyum Konferansı Programı

Mevzuat Uyum Derneği üyeleri kontenjan dahilinde ücretsiz olarak konferansa katılabilecektir.

Konferansa kadar üyelik başvurusunda bulunanlar da ücretsiz katılımdan faydalanabilecektir.

Mevzuat Uyum Derneği üyesi olmayanlar için konferansa katılım ücreti 500 TL’dir. Ödemeye ilişkin bilgiler katılım formunu doldurmanız sonrasında paylaşılacaktır.

There is no form selected or the form was deleted.